Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Aralık 2022 Cuma

Salgın dalga dalga yayılıyor

Aile Hekimleri Birliği, RS virüsünden kaynaklı solunum yolu hastalığı salgınının yayıldığına dikkat çekti ve acil önlem çağrısı yaptı.

Birlik Başkanı Markus Beier, Alman Basın Ajansı’na verdiği demeçte, “Grip, koronavirüs ve RS virüsü dalga dalga yayılıyor. Muayenehanelerin mali yükleri taşınamayacak kadar arttı. Solunum yolu hastalıkları için verilen hizmetler yeniden ücretlendirilmeli, ek olarak mali deste verilmeli” dedi. 

Salgının özellikle çocuklar arasında yayıldığına dikkat çeken Birlik Başkanı Beier, “Çocuklara doktor raporu olmadan en az 3 gün hastalık izni verilmesi gerekiyor” diye konuştu. Birlik, ayrıca telefonla rapor hizmetinin de muayene gibi ücretlendirilmesi gerektiğini bildirdi. 

Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, çocuk doktorlarına ek hizmetler için mali destek sözü vermişti. 

Geri Dön 23 Aralık 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN