Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Nisan 2023 Çarşamba

Saksonyalı bakanın seyahat harcamaları dudak uçuklattı

Saksonya Ekonomi Bakanı SPD’li Martin Dulig’in 2022’de yurt dışı seyahatlerinde 229 bin avroya yakın harcama yaptığı ortaya çıktı.

Bild gazetesinde yayımlanan bir habere göre; Saksonya Ekonomi Bakanı Martin Dulig, geçtiğimiz yıl, yurt dışı iş seyahatlerinde 228.715 avro harcama yaptı. SPD’li bakanın yalnızca 4 ülkeye gitmesine rağmen, seyahat masraflarının eyalet hükumetinin tüm gezi masraflarının yarısından fazlasına denk geldiği belirtildi. 

SPD’li bakan ve heyeti, yalnızca madencilik sektörü ve hidrojen teknolojisiyle ilgili görüşmeler yapıldığı Kanada seyahatinde, 145 bin avroya yakın para harcadı.

Geri Dön 19 Nisan 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN