Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Nisan 2024 Çarşamba

Saksonya’da 5 günlük uyarı grevi

Saksonya'da, yerel taşımacılık şirketi işçileri, toplu müzakerelerden uzlaşma çıkmaması üzerine, 17 ila 21 Nisan tarihlerinde greve çıkacaklarını duyurdu.

Saksonya’da 5 günlük uyarı grevi

Almanya’da Ver.di Sendikası, Saksonya'da ki yerel taşımacılık şirketlerine uyarı grevinde çağrısında bulundu. Grev, 17 Nisan Çarşamba günü başlayacak ve 21 Nisan Pazar günü sabah saat 06.00'a kadar sürecek. 

İşverenler çalışanlara enflasyon telafisi ve yüzde 13,7'lik bir ücret artışı teklif etmişti. Ver.di ise 1 Ocak 2024 itibarıyla, en az aylık 750 avroluk bir artış olmak üzere yüzde 22'lik bir ücret artışı talep ediyor.

Geri Dön 17 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN