Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Haziran 2024 Salı

Sahaya giren taraftarlara önlem alınacak

Türkiye-Portekiz maçında sahaya giren taraftarların ardından, UEFA güvenlik tedbirlerini artıracağını duyurdu.

Dortmund'da cumartesi günü oynanan Türkiye-Portekiz maçında sahaya giren seyirciler nedeniyle oyun, sık sık kesintiye uğradı. UEFA, bu olayların tekrarlanmaması için güvenlik önlemlerinin artırılacağını duyurdu.

Portekiz Teknik Direktörü, Ronaldo'nun güvenliğinden endişeli

Portekiz Teknik Direktörü Roberto Martinez, Cristiano Ronaldo'nun güvenliğinden endişe ettiğini belirtti. Martinez, "Bugün şanslıydık. Ama bunu yapanların niyetinin ne olduğunu asla bilemezsiniz. Sahada böyle şeylerin olmaması gerekiyor" dedi. Ayrıca, Martinez UEFA'yı da dolaylı olarak eleştirerek, "Burada dikkatli olmalıyız ve özellikle çok dikkat çeken oyuncularımızı korumalıyız" ifadesini kullandı. Taraftarlara da seslenen Martinez, "Sahaya koşarak coşkunuzu göstermenin doğru yolu bu değil" dedi.

Güvenlik tedbirleri artacak

UEFA, Türkiye'nin Portekiz'e 3-0 mağlup olduğu maçta yaşanan olaylar sonrası yaptığı açıklamada, EURO 2024'e yönelik güvenlik tedbirlerinin artırılacağını belirtti. UEFA, statlarda ek güvenlik önlemleri alınacağını ve detayların güvenlik gerekçesiyle paylaşılmayacağını vurguladı.

Açıklamada, "Gerek oyun alanında gerek ise takımların soyunma odalarında, UEFA, Almanya Futbol Federasyonu (DFB) ve EURO 2024 organizasyonu açısından statların güvenliği birinci önceliğimizdir" ifadeleri kullanıldı. Ayrıca, sahaya giren kişilere yönelik hukuki prosedürler hakkında bilgi verildi. Sahaya girmenin stat kurallarını ihlal etmek anlamına geldiği, bu kişilerin stadyumdan atılacağı, turnuvadaki tüm maçlardan men edileceği ve haklarında meskene tecavüz suç duyurusunda bulunulacağı belirtildi.

Geri Dön 25 Haziran 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN