Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Aralık 2022 Cumartesi

Sağlık Bakanı hastaları erken taburcu etme çağrısı yaptı

Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, çocuk hastanelerinin kapasite sınırında olması hasebiyle hastaların daha erken taburcu edilmesi çağrısında bulundu.

Sağlık Bakanı hastaları erken taburcu etme çağrısı yaptı

Sağlık Bakanı RND'ye verdiği demeçte, "Yüksek hastalık oranları ve benzeri görülmemiş bir enfeksiyon dalgası, özellikle çocuk hastaneleri üzerinde baskı oluşturuyor. Bu nedenle, onları sadece finansal olarak desteklemekle kalmayıp; personelin de ek bürokrasi yükünü rahatlatmak istiyoruz. Özellikle çocuklar sadece fatura işlemlerini tamamlamak için hastanede kalmak zorunda kalmamalı" uyarısında bulundu.

Bakan, bireysel muayenelerin askıya alınması ve hastanelerin özellikle gençlerin ve çocukların bakımına yoğunlaşması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Geri Dön 24 Aralık 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN