Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
19 Nisan 2023 Çarşamba

Saadet Partisi'nden Hanau'da iftar

Saadet Partisi, Almanya'nın Hanau kentinde, 15 Nisan Cumartesi günü iftar programı düzenledi. Programa, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu da çevrimiçi olarak katıldı.

Saadet Partisi'nden Hanau'da iftar

Saadet Avrupa Temsilciliği tarafından Almanya'nın Hanau şehrinde gerçekleştirilen iftar programına, Türkiye'den Saadet Partisi'nin Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kaya, Almanya'da faaliyet gösteren siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, iş insanları, Avrupa'nın dört bir tarafından Saadet Partili teşkilat mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

Karamollaoğlu çevrimiçi katıldı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, çevrimiçi olarak bağlandığı iftar programında, yaklaşan seçimlerin tarihi bir seçim olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:

Zor bir dönemden geçiyoruz. İnşallah tarihte ciddi bir değişikliğe vesile olacak bir dönemden geçiyoruz. 15 Mayıs sabahı sadece cumhurbaşkanı değişmeyecek. Millet ve ülke olarak yeni bir sabaha uyanacağız. Bu dönemde insanlarımızı iterek, bize rakip oldukları için onları inciterek göreve başlamayacağız. Herkesi kucaklaşacağız. Elbette bir ülkede demokrasi ve hürriyet varsa inanıyorum ki herkes kendi fikrini, kendi düşüncesini, kendi inancını ifade etme hakkına sahiptir.

Ayrıca, iftar programında yapılan konuşmalarda, Millet İttifakı'nın seçimleri kazanacağı mesajı verildi.

Geri Dön 19 Nisan 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN