Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Nisan 2024 Cuma

Rusya’ya casusluktan 2 kişi tutuklandı

Almanya'nın Bayreuth kentinde, Rusya adına casusluk yapmakla suçlanan iki kişi gözaltına alındı. Bu kişilerden birinin Almanya'da saldırı planları yaptığı öne sürüldü.

Federal Başsavcılık tarafından yapılan açıklamada, iki zanlının Rus gizli istihbarat servisi için çalıştığı ve Almanya'daki Amerikan askeri üslerini gözetlediği belirtildi. Zanlıların 2023 yılının Ekim ayından itibaren Almanya'da saldırı düzenleme konusunda görüş alışverişinde bulundukları ifade edildi.

Bakan Faeser: Askeri yardımları hedef alan saldırılar engellendi

Almanya İçişleri Bakanı Nancy Faeser, güvenlik güçlerinin Ukrayna'ya yapılan askeri yardımları hedef alan olası bombalı saldırıları engellediğini açıkladı. Faeser, bu durumun Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yönetiminin muhtemel casusluk faaliyetleriyle bağlantılı ciddi bir vaka olduğunu dile getirdi.

Geri Dön 19 Nisan 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN