Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
28 Ocak 2023 Cumartesi

Rus hackerlardan 'Leopard-2' misillemesi

Almanya'da önemli kurum ve kuruluşlara düzenlenen siber saldırılarının sebebinin Ukrayna'ya Leopard-2 tanklarının verilme kararı olduğu bildirildi.

Almanya'da büyük şirketler ve havaalanları dahil önemli idarelerin web sitelerine siber saldırı düzenlendi. Almanya Federal Siber Güvenlik Ajansı (BSI) Sözcüsü, devam eden  DDoS (Distributed Denial of Service / Dağıtılmış Hizmet Reddi) saldırıları hakkında bilgilendirildiklerini dile getirdi. 

Sözcü, "Bazı sitelere şu anda ulaşılamıyor. Finans sektöründeki bireysel hedefler ve federal hükümet siteleri de saldırıya uğradı ancak şu aşamada önemli bir durum değil. " açıklamasını yaptı.

Handelsblatt medya grubunun aktardığına göre saldırılar, Almanya'nın Ukrayna'ya Leopard 2 tanklarını verme kararına bir misilleme. BSI Sözcüsü, saldırıların tam olarak nereden geldiğini tespit etmesinin güç olduğunu bildirdi.

Geri Dön 28 Ocak 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN