Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Haziran 2023 Çarşamba

RKI'den 'bulaşıcı hastalık' uyarısı!

Robert Koch Enstitüsü (RKI), Almanya için 'bulaşıcı hastalık' uyarısında bulundu. İklim değişikliğiyle birlikte hastalıkların artabileceği kaydedildi.

RKI tarafından yayımlanan güncel raporlarda; iklim değişikliği nedeniyle, Almanya'da bulaşıcı hastalıklara ilişkin riskin artabileceği kaydedildi. Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerine çıkmasıyla birlikte, sivrisineklerden yayılan enfeksiyonların, kenelerden bulaşan hastalıkların, sudan ve gıdalardan gelen, antibiyotiğe dirençli bakterilerin artabileceği ifade edildi.

Sivrisinek tehlikesi

Özellikle sivrisinekler aracılığıyla, Batı Nil Ateşi, Dang Humması ve Zika virüsünün yayılabileceği biliniyor. Enfeksiyonlardan kaynaklanan hastalıklarda eklem ağrısı ve ateşin olabileceği, özellikle yaşlı ve kronik hastalıkları olan bireyleri olumsuz etkileyebileceği kayıtlara geçti.

Geri Dön 07 Haziran 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN