Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Ocak 2024 Cumartesi

Protestan Kilisesi'nde 9 bin taciz vakası

Almanya'da gerçekleştirilen bir araştırma, Protestan Kilisesi içinde 1946'dan bu yana 9 bin 355 çocuk ve gencin cinsel istismara uğramış olabileceğini ortaya koydu.

Protestan Kilisesi'nde 9 bin taciz vakası

Protestan Kilisesi'nin talebi üzerine yapılan bağımsız araştırma, 3 yıl süren çalışmanın sonuçlarını içeren bir raporu kamuoyuyla paylaştı. Rapor, 3 bin 497 tacizcinin üçte birinin kilise cemaatine ait papazlardan oluştuğunu ve 9 bin 355 kişinin cinsel istismara maruz kalabileceğini öne sürdü. Araştırmacılar, bu sayının aslında daha yüksek olabileceğinin de altını çizdi.

Daha önce Almanya'da Katolik Kilisesi'nde de benzer bir skandal ortaya çıkmış ve kilise mağdurlara maddi tazminat ödemeyi kabul etmişti.

Geri Dön 27 Ocak 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN