Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Nisan 2024 Perşembe

Polislerden pantolonsuz protesto

Bavyera'da polis üniforması eksikliğine dikkat çekmek için, iki polisin pantolonsuz biçimde araçtan indiğini gösteren bir video yayımlandı.

Polislerden pantolonsuz protesto

Alman Polis Sendikası (DPolG), Bavyera'da polis üniforması eksikliğine dikkat çekmek amacıyla sıra dışı bir video yayımladı. Videoda, bir polis aracının yanında, biri 4 diğeri 6 aydır üniforma beklediklerini belirten iki Bavyeralı polis memuru, pantolonları olmadan iç çamaşırlarıyla araçtan iniyor.

DPolG'nin bu videosu, ilk bakışta 1 Nisan şakası gibi görünse de, polislerin yaşadığı üniforma sıkıntısına işaret ediyor. Bavyera DPolG Başkanı Jürgen Köhnlein, pantolon, ceket ve şapka gibi temel ürünlerin teslimatında ciddi gecikmeler yaşandığını ve şu anda 21 farklı ürünün temin edilemediğini veya geç ulaştırıldığını belirtti.

Polislerin, teçhizatlarını alabilmek için 4 ila 6 ay beklemek zorunda kaldıklarını vurgulayan Köhnlein, 2020'den bu yana kalite sorunlarından ziyade üniforma bulunabilirliğindeki eksikliklere dikkat çektiğini söyledi. Sorunun acilen çözülmesi gerektiğini ifade eden Köhnlein, Almanya'nın diğer bölgelerinde de benzer sorunlar yaşandığını, özellikle Berlin'de polis memurlarının kışlık giysiler eksikliği nedeniyle zorluk çektiğini ekledi.

Geri Dön 04 Nisan 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN