Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Nisan 2024 Perşembe

Polis palalı saldırganı vurdu

Mannheim'da, bir üniversite kütüphanesinde agresif davranışlar sergileyerek elindeki palayla çevreyi tehdit eden bir kişi, polis tarafından vurularak öldürüldü. 

Olay, Mannheim Üniversitesi İktisat Fakültesi kütüphanesinde salı günü saat 17.30 sıralarında meydana geldi. Giriş yasağı olmasına rağmen kütüphaneye giren ve içeride bulunan öğrencilerin olduğu bir sırada olay çıkaran saldırgan, kütüphane görevlileri tarafından polise bildirildi. Elinde palayla bir kütüphane çalışanını tehdit eden kişi, olay yerine gelen polis ekiplerine de aynı tehditkar tavırları sergiledi. Polis memurları tarafından vurulan saldırgan, hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 31 yaşındaki saldırganın daha önce de benzer olaylar nedeniyle kütüphaneye giriş yasağı aldığı belirlendi.

Baden-Württemberg Eyalet Kriminal Polis Dairesi, saldırının nedeni ve polisin silah kullanımı hakkında soruşturma başlattı. Polis Sözcüsü olayın nedenine dair bilgi vermezken, saldırganın Saarbrücken doğumlu, Mannheim ikametli bir Alman olduğu ve polis kayıtlarında daha önce suç kaydının bulunduğu açıklandı.

Geri Dön 25 Nisan 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN