Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Ocak 2024 Çarşamba

Polis döner siparişi verip almayan müşteriyi arıyor

Almanya’da polis, bir döner dükkanına defalarca döner siparişi verip almaya gelmeyen müşteriyi arıyor. Müşteri hakkında ‘dolandırıcılık’ soruşturması başlatıldı.

Kuzey Ren-Vestfalya’ya bağlı Gelsenkirchen’de bir dönerciye döner siparişi verip teslim almaya gelmeyen müşteri hakkında dolandırıcılıktan soruşturma başlatıldı. Polis; kimliği belirsiz müşteriyi arıyor. Şahsın yaklaşık 1,75 boyunda, siyah saçlı, kilolu ve Krefeld plakalı beyaz minibüs kullanan biri olduğu ifade edildi.

Dükkan sahibi, müşterinin defalarca 6 avroluk döner siparişi verdiğini ancak öncesinde markette alışverişe gireceğini ardından yemeğini alacağını söylemesinden sonra siparişini almaya gelmemesinden dolayı polise şikayette bulunmuştu. 

Soruşturma devam ediyor.

Geri Dön 10 Ocak 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN