Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'dan Türkiye'ye vize kolaylığı sözü - 19 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Mart 2024 Pazartesi

Polis 186 bin kişiye mektup gönderecek

Almanya'da polis, güvenlik ve suç konusunda vatandaşlara anket yapmak için 186 bin kişiye mektup gönderecek.

Polis 186 bin kişiye mektup gönderecek

Almanya'da Federal Kriminal Polis Bürosu (BKA), güvenlik ve suç konularında vatandaşların görüşlerini almak amacıyla "Almanya’da Güvenlik ve Suç 2024" adında bir anket çalışması başlattı. Bu kapsamda, BKA rastgele seçilmiş yaklaşık 186 bin Alman vatandaşına mektup gönderecek. Mektuplar, anket hakkında bilgi içeriyor ve alıcıların endişelenmemesi gerektiği, gönderinin dolandırıcılık veya suçla ilgili bir durum olmadığı belirtiliyor.

Katılımın gönüllü olduğu bu ankete katılmak isteyen vatandaşlar, mektupta yer alan formu doldurup ücretsiz olarak geri gönderebilecek. BKA, toplanan verilerin gizliliğinin korunacağını ve katılımcıların kimliklerinin açıklanmayacağını vurguluyor. Ankete katılmak istemeyenler, mektubu dikkate almayabilir.

Anket için seçilen kişiler, şehir ve belediye nüfus kayıtlarından belirleniyor. BKA, bu anketin Almanya'daki güvenlik politikalarına önemli katkılar sağlayacağına inanıyor.

Geri Dön 04 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN