Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Haziran 2023 Perşembe

Polen alarmı!

Almanya'nın güneybatısı için, çim polenlerinden dolayı, haziran ayının başından itibaren agresif bir polen salınımı uyarısında bulunuldu. 

Polen alarmı!

Alman Meteoroloji Dairesi'nin (DWD) açıklamasına göre; polen seviyeleri şu anda son derece yüksek ve tüm bölgede yoğun bir polen kirliliği mevcut. Özellikle çavdar poleninin (Roggenpolle) hâlen etkin durumda olduğu belirtildi. Bununla birlikte, bu etkinliklerin daha çok yerel düzeyde gerçekleşeceği ifade edildi.

Ana çiçeklenme dönemi temmuz başına kadar sürebilir

Güneşli ve hafif rüzgarlı hava koşulları, polenlerin etkisini daha da şiddetlendiriyor. DWD'ye göre, 2023 yılı güçlü bir çimen polenine sahne olabilir. Uzmanlar, çimlerin ana çiçeklenme döneminin temmuz başına kadar devam edeceğini belirtiyor.

Geri Dön 08 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN