Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Mart 2024 Cumartesi

Paskalya tatilinde yola çıkacaklar dikkat

Paskalya tatilinde yolculuk yapacak sürücüler, trafik sıkışıklıkları konusunda uyarıldı. Birçok otoyolda yoğun trafik bekleniyor.

Otomobil Kulübü ADAC, Paskalya döneminde, özellikle Berlin, Stuttgart, Münih otoyolları ve İsviçre, Polonya, Hollanda yönündeki rotalar başta olmak üzere her yönde yoğun trafik beklendiğini belirtti. ADAC, ayrıca Tauern otoyolu üzerindeki tünel yenileme çalışmaları nedeniyle meydana gelebilecek ekstra trafik sıkışıklıkları konusunda da sürücüleri uyardı. Paskalya dönüşünde de kilometrelerce araç kuyrukları oluşabileceği ifade edildi.

RND'ye konuşan Polis Sendikası (GdP) Başkan Yardımcısı Michael Mertens, yasa dışı araba yarışlarına dikkat çekerek, özellikle "Car Friday" olarak adlandırılan, yasa dışı araba yarışlarına katılan modifiye araba tutkunlarının, diğer sürücüleri ciddi tehlikelere maruz bıraktığını vurguladı. Mertens, bu tür etkinliklerdeki denetimlerin artırılması ve polisin daha fazla personelle desteklenmesi gerektiğini belirtti.

Geri Dön 30 Mart 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN