Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Mayıs 2024 Cumartesi

Partiler vandallara karşı çözüm arıyor

Yaklaşan seçimler öncesi, siyasi partilerin astığı afişler tahrip ediliyor. Saksonya-Anhalt'ta partiler, vandallara karşı farklı çözüm arayışları içinde.

Almanya'da siyasetçilere ve seçim afişlerine yönelik saldırılar devam ediyor. Saksonya-Anhalt'ta, partiler sadece seçim gecesi oy oranlarıyla değil, seçim kampanyası sırasında da hedef tahtasında yer alıyorlar. CDU, afişlerini en az 2,5 metre yükseklikte asarak saldırılardan korunmayı amaçlıyor. Yeşiller Partisi ise, posterlerini ilk asan parti olduklarını belirterek, diğer partilerin de posterlerini daha yükseğe asmasına öncülük ettiklerini ifade etti.

SPD Sözcüsü, üyelerin posterleri sokak lambalarının üzerine asmasını önerdi. Sol Parti Sözcüsü, posterlerini hasardan korumak için mümkün olan en yüksek yerlere asacaklarını söyledi. FDP ise, "Ne yazık ki seçim afişlerinin etkili bir şekilde korunması pek mümkün değil. Ayrıca, hemen hemen her belediyede posterlerin asılması gereken yükseklik konusunda farklı düzenlemeler bulunuyor," dedi. Bu durum, Almanya'daki siyasi partilerin seçim kampanyaları sırasında karşılaştıkları zorlukları ve aldıkları önlemleri gösteriyor.

Geri Dön 11 Mayıs 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN