Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
25 Ocak 2023 Çarşamba

Önümüzdeki kış da zor geçecek

Enerji krizi büyürken Avrupalı ülkelerin rahatlığı Uluslararası Enerji Ajansını (IEA) endişelendiriyor. IEA, önümüzdeki kışın da zor geçeceğini söyledi.

Uluslararası Enerji Ajansı Başkanı Fatih Birol, düşen gaz fiyatları karşısında Avrupalıları bir arz krizi riskini erkenden ortadan kaldırmaları konusunda uyarıyor. Handelsblatt’ta yer alan habere göre, IEA Başkanı Birol, önümüzdeki kıştan endişelendiğini dile getirdi. Birol, “Rus gazı yok, Çin'in ithalatçı olarak geri dönüşü, arzda çok az artış: Bu üç faktör önümüzdeki kışı zorlu hale getirecek. Avrupa gaz tüketimini azaltmaya devam etmeli” diye konuştu.

Bununla birlikte Almanya’nın kademeli olarak nükleer enerjiden vazgeçmesini de eleştiren Birol, “Keşke çalışma sürelerini çok daha fazla uzatma olasılığı olsaydı” dedi.

Geri Dön 25 Ocak 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN