Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Mayıs 2024 Salı

Ölmeden önce tüm birikimini barınaklara bağışladı

Almanya'da yaşlı bir kadın, ölümcül hastalığını öğrendikten sonra, 20 bin avro olduğu tahmin edilen tüm birikimini hayvan barınaklarına bağışladı.

Almanya'da kimliği tam olarak bilinmeyen yaşlı bir kadın olan Dagmar, ölümcül hastalığı nedeniyle hayvan barınaklarına para bağışında bulundu. Dagmar'ın mektuplarından biri, Aşağı Saksonya'nın Bückeburg şehrindeki bir hayvan barınağına ulaştı. Barınak yetkilileri, "Postayla bir zarf aldık. İçinde bir sürü para ve bir mektup vardı. Bu duyguyu kelimelere dökmek çok zor." dedi. Bağış miktarı tam olarak açıklanmasa da, yaklaşık 20 bin avro olduğu tahmin ediliyor.

Dagmar, mektubunda, "Yakında istediğim yere varacağım. 45 yıllık çalışma hayatımda çok tasarruf ettim. Hayatım güzel ve basitti, fazla bir şeye ihtiyacım yoktu." diyerek, birikimlerini hayvanların daha iyi bakılması ve beslenmesi için bağışladığını belirtti.

Dagmar'ın bağış yaptığı bir diğer hayvan barınağı ise Kuzey Ren-Vestfalya'daydı. Barınak çalışanları, "Bu tür jestler, insanlarda ne kadar iyilik olduğunu gösteriyor ve bizi işimize tam bir özveriyle devam etme konusunda motive ediyor." dedi.

Geri Dön 28 Mayıs 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN