Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
10 Kasım 2023 Cuma

Öğretmeni silahla tehdit karakolda bitti: Silahlar oyuncak çıktı

Almanya'da, öğretmenleri silahla tehdit ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan 12-14 yaşlarındaki 4 çocuğun üzerindeki silahlar oyuncak çıktı.

Almanya'nın Hamburg kentinde, iki okulda silahlı tehdit ihbarı yapıldı. Stadtteilschule Blankenese Okulu'nda bir öğretmen, sınıfına giren iki çocuğun silahla tehdit ettiğini bildirdi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Okul tahliye edildi ve öğrenciler güvenlik tedbiri olarak bir kışlanın spor salonuna götürüldü.

Bir başka okulda da benzer bir ihbar yapıldı. Bu okulda da polis inceleme başlattı. Polis, Stadtteilschule Blankenese Okulu'ndaki olayla bağlantılı olduğu belirtilen 12 ve 13 yaşındaki iki çocuğu gözaltına aldı.

Gözaltına alınan çocukların üzerlerinden iki adet oyuncak silah çıktı.

Geri Dön 10 Kasım 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN