Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
21 Ocak 2023 Cumartesi

Öğrenciler, 200€ yardımın bir an önce ödenmesini istiyor

Federal Öğrenci Temsilcileri Birliği, üniversite öğrencilerine ödenmesi planlanılan 200 avroluk enerji yardımının bir an önce ödenmesini talep ediyor.

Alman Basın Ajansı’na konuşan birlik temsilcileri, 3,4 milyon üniversite öğrencisinin devlet yardımını beklediğini söyledi. Tarihin bir an önce kesinleşmesini isteyen öğrenciler,  yardımın en kolay yoldan ulaştırılmasını talep ediyor.

Hükûmet, öğrencilere 200 avroluk enerji yardımı ödenmesini eylülde kararlaştırmıştı. Yasa ise aralık ayında yürürlüğe girmişti. Yetkililer, başvuruların çevrimiçi platform üzerinden yapılması için altyapı hazırlıklarına devam ediyor. Aylar geçti ama bir internet sitesi kurulamadı.

Geri Dön 21 Ocak 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN