Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Temmuz 2024 Çarşamba

Nürnberg'de polise bıçaklı saldırı: Saldırgan öldürüldü

Bavyera Nürnberg yakınlarındaki Lauf an der Pegnitz tren istasyonunda, bir adam polis memurlarına bıçakla saldırdı. Polis, saldırganı vurarak durdurdu ve saldırgan olay yerinde öldü.

Olayın nedeni ve tam gelişimi henüz bilinmiyor. Nürnberg savcılığından Heike Klotzbücher, soruşturmanın başında olduklarını belirtti. Polisin verdiği bilgiye göre, 34 yaşındaki İranlı bir adam pazar günü S-Bahn istasyonunun yanındaki otobüs durağında Federal Polis devriye aracına saldırdı ve üç polis memuruna da bıçakla saldırdı.

Mayıs ayı sonunda Mannheim'da bir Afgan'ın düzenlediği bıçaklı saldırıda, bir polis memuru dahil altı kişi yaralanmış ve 29 yaşındaki polis memuru hayatını kaybetmişti.

Geri Dön 03 Temmuz 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN