Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Haziran 2023 Salı

Nancy Faeser: İklim aktivistleri 580 suç işledi

Almanya İçişleri Bakanı Nancy Faeser, Son Nesil (Letzte Generation) adlı iklim aktivistlerinin 2022 yılında 580 suça karıştığını açıkladı.

İçişleri Bakanı Nancy Faeser, Bild am Sonntag’a konuştu. Faeser, Federal Kriminal Dairesi verilerine göre ‘Son Nesil’ adlı iklim aktivistlerinin, 2022 yılının başından bu yana 580 suç işlediğini söyledi. Bu suçların genellikle zor kullanma ve mala zarar verme şeklinde gerçekleştiğini belirten bakan protestoları sert bir dille eleştirdi. 

“Bunun iklim korumaya bir faydası yok”

Faeser, "Aktivistlerin başkalarının haklarını ihlal etmesini kabul edilemez. Bunun iklim korumasına hiçbir faydası yok; aksine, aktivistler bunun kabulünü ciddi ölçüde zedeliyor. Pek çok yerde polislerin devreye girdiğini ve aktivistlerin mahkemeye çıkarıldığını görüyoruz” diye konuştu.

Geri Dön 13 Haziran 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN