Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Aralık 2022 Cumartesi

Muhbirleri Koruma Yasası geliyor

Federal Meclis, yolsuzluk ve vergi kaçakçılığı gibi suçları ortaya çıkaranları koruma altına almaya yönelik yasa tasarasını trafik ışığı koalisyonunun oylarıyla kabul etti.

CDU/CSU ile aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) partileri tasarıya karşı oy kullanırken, Sol Parti çekimser kaldı. Yasaya ilişkin bazı milletvekilleri Bünger, gizli servis ve istihbarat servislerinin düzenlemeden muaf olduğundan şikayet etti.

AfD’li siyasetçi Jacobi ise hükûmetin planının vatandaşlar tarafından gözetlemeye yol açabileceği eleştirisine bulundu. CDU milletvekili Martin Plum, trafik ışığı koalisyonunu yasanın hiçbir yasal netlik oluşturmamasını eleştirdi.

SPD’li Fiedler ise iddiaları yalanladı ve yasayı “Bu yasa ile daha fazla skandal önlenebilecek” sözleriyle savundu. FDP’li Stephan Thomae, İmparatorluk Vatandaşlar’na yönelik son baskınlarla ilgili olarak, muhbirlerin de korunması gerektiğini söyledi. Thomae, “Aşırılık yanlılarının, faşistlerin ve neo-Nazilerin kurumlarımızda yeri yok” dedi.

Geri Dön 17 Aralık 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN