Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Mayıs 2024 Perşembe

Moda devi Esprit iflas etti: 1.500 çalışan etkilendi

Moda dünyasının tanınmış isimlerinden Esprit iflas başvurusunda bulundu. Bu iflas başvurusu, bağlı 6 şirketi ve 1.500 çalışanı da etkiledi.

Moda devi Esprit iflas etti: 1.500 çalışan etkilendi

Şirketten yapılan açıklamada, "Amacımız, Esprit'in büyük ölçüde Almanya'dan yönetilen Avrupa işini yeniden yapılandırmak ve geleceğe yönelik olarak yeniden konumlandırmak" denildi.

İflas kararı sürpriz değil. Merkezi Düsseldorf yakınlarındaki Ratingen'de bulunan şirket, yıllardır krizdeydi. Esprit, 2020'de çalışanlarının yaklaşık üçte birini işten çıkarmış ve 100 şubesini kapatmıştı. Belçika ve İsviçre'deki Esprit yan kuruluşları da Mart 2024'te iflas başvurusunda bulunmuştu.

Dünya çapında yaklaşık 40 ülkede faaliyet gösteren Esprit’in genel merkezi Ratingen ve Hong Kong'da bulunuyor. Şirketin Avrupa'daki 124 şubesinin 57'si Almanya’da yer alıyor.

Geri Dön 16 Mayıs 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN