Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Temmuz 2023 Cuma

Mısır'a otomobil taşıyan gemide çıkan yangın sürüyor

Almanya'dan Mısır'a otomobiller taşıyan bir gemide çıkan yangın iki gündür söndürülemiyor.

Mısır'a otomobil taşıyan gemide çıkan yangın sürüyor

Kuzey Denizi'nde Hollanda açıklarında, içinde yaklaşık 3 bin otomobil bulunan yük gemisine müdahale edilememesi sebebiyle yangının söndürme suyu kullanılmasının tehlikeli olduğu belirtildi. Çünkü geminin içinde 25 elektrikli otomobil de bulunuyor ve böyle bir müdahale geminin alabora olma riskini doğuruyor. Uzmanlar, yangının elektrikli otomobillerden kaynaklanmış olabileceğini düşünüyor ve bu tür yangınların suyla söndürülmesinin mümkün olmadığı konusunda uyarıyor.

Almanya Federal Çevre Bakanı Steffi Lemke, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, uzmanların bir kurtarma planı geliştirmesi gerektiğini vurgulayarak, Almanya'nın bu plana yardımcı olacak tüm imkanları sağlayacağını ifade etti.

Gemiden kaynaklanan bir çevresel felaketin yaşanma korkusu nedeniyle, gemideki "Fremantle Highway Flower" adlı kargo gemisinde çıkan yangında bir kişinin hayatını kaybettiği bildirilmişti. 22 mürettebatın hafif yaralı olarak kurtarıldığı açıklanmıştı. Geminin batması halinde, denize yayılacak petrol ve araç atıkları, çevre için ciddi bir tehlike oluşturuyor.

Geri Dön 28 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN