Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Haziran 2023 Perşembe

Milyoner isimden AfD’ye karşı partilere dev bağış

Almanya'nın milyonerlerinden Harald Christ, son dönemlerde yükselişe geçen aşırı sağcı parti AfD haricindeki büyük partilere 253 bin avro bağışta bulundu.

Radikal ve popülist güçlere karşı parayla mücadele edilmesini savunan girişimci ve milyoner Harald Christ, bunun için AfD haricindeki Federal Meclis'teki büyük partilere 253 bin avro bağışta bulundu.

İşte Christ'in bağışta bulunduğu partiler

Christ; CDU, SPD, Yeşiller ve FDP'ye ayrı ayrı 51 biner avro bağışta bulundu. Ayrıca buna ek olarak FDP Berlin örgütüne 49 bin avro daha aktardı. 

Konuya ilişkin olarak Bild gazetesine konuşan Christ, demokrasinin, bir maliyetinin olduğunu söyledi. Demokrasinin ancak büyük bağışlarla ayakta durabileceğini savunan Christ, "İşleyen bir demokrasinin ekonomik olarak sağlıklı partilere ihtiyacı var” dedi.

Geri Dön 22 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN