Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Haziran 2023 Çarşamba

Meteoroloji uzmanlarından ‘kuraklık’ uyarısı

Meteoroloji uzmanları yaz aylarında sıcaklıkların 40 derecenin üzerine çıkacağının beklendiğini hatırlatarak kuraklık uyarısında bulundu.

2022 yılında son 50 senenin en yüksek sıcaklıklarının görüldüğü Almanya’da bu yaz sıcaklıkların 40 derecenin üzerine ulaşmasını bekleyen meteoroloji uzmanları yetkililere kuraklık uyarısında bulundu. 

Sıcaklıklar 35 dereceyi bulabilir

Ülkede sıcak ve kurak bir yaz mevsimi yaşanacağı tahmininde bulunan uzmanlar haziran ayının başında havaların aniden ısınmaya başladığı Almanya’da ay sonuna doğru sıcaklıkların 33-35 derecelere kadar çıkabileceği bildirdi.

Berlin’de mayıs yağışsız geçti

Almanya genelinde nisan ayında etkili olan yoğun yağışların ardından, mayıs ayı itibarıyla yağışlar etkisini azalttı. Mayıs ayı boyunca başkent Berlin'de metrekare başına yalnızca 12 litre yağış düşerken, son 4 haftada ise hiç yağış görülmedi.

Geri Dön 14 Haziran 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN