Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
08 Temmuz 2023 Cumartesi

Meteoroloji uyardı: Kavurucu sıcaklar geliyor

Alman Meteoroloji Dairesi bu hafta sonu için ‘aşırı sıcaklık’ uyarısında bulundu.

Alman Meteoroloji Dairesi’nin hava tahmin raporuna göre, Almanya’nın bu hafta sonu sıcak hava dalgasının etkisi altına girmesi bekleniyor. Bugün ülkenin güneybatısında termometrelerin 37 dereceyi, kuzey bölgelerinde ise 22 dereceyi göstermesi bekleniyor.

Yılın en sıcak günü olması beklenen pazar gününde ise termometrelerin 40 dereceyi göstereceği tahmin ediliyor. 

Almanya yeni haftaya sağanak ile başlayacak

Gelecek hafta pazartesi ve salı günleri ise gök gürültülü sağanak yağışla birlikte fırtına bekleniyor. Aynı zamanda çarşamba gününden itibaren sıcaklıkların yeniden düşeceği tahmin ediliyor. 

Uzmanlardan öneriler

RTL’de yer alan habere göre, uzmanlar aşırı sıcak günlerde, evin gece ya da sabah erken saatlerde havalandırılmasını öneriyor. Dışarıdaki değerlerin oda sıcaklığını geçer geçmez pencere ve panjurların kapatılması, özellikle yatak odasındaki pencerelerin gün boyunca kapalı olması, gece saatlerinde yatarken havalandırılması gerekiyor. Ayrıca gün boyunca bol su içilmesi ve sebze, meyve tüketimi tavsiye ediliyor. 

Geri Dön 08 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN