Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Ağustos 2023 Salı

Merz: Alman Şansölyesi, Amerikan Başkanının arkasına saklanmak zorunda değil

CDU Lideri Friedrich Merz, Şansölye Olaf Scholz'u 'Amerikan Başkanının arkasına saklanmakla' suçladı. Merz, Scholz'u Taurus füzeleri konusunda da eleştirdi.

Merz: Alman Şansölyesi, Amerikan Başkanının arkasına saklanmak zorunda değil

CDU Genel Başkanı Friedrich Merz, ARD'ye yaptığı açıklamada, Ukrayna'ya 'Taurus' seyir füzelerini gönderme konusunda tereddüt gösteren Başbakan Scholz'u eleştirerek, Scholz'u Amerikan Başkanının arkasına saklanmakla suçladı. Merz, "Bir Alman Şansölyesi, Amerikan Başkanının arkasına saklanmak zorunda değil" dedi.

"Füzeler yalnızca savunma amaçlı kullanılmalı"

Merz, Rusya'nın Ukrayna'da her gün sivilleri hedef alarak saldırdığını, bu nedenle Şansölye Scholz'un Taurus seyir füzelerini gönderme konusunda tereddüt etmesinin tarihi bir hata olacağını belirtti. Ukrayna'nın savunmasını güçlendirebilmesi için füzelerin gönderilmesi gerektiğini vurgulayan Merz, bu füzelerin saldırı amaçlı değil, savunma amaçlı kullanılacağını söyledi. Ayrıca, füzelerin menzilinin sınırlı olması gerektiğini, sadece Ukrayna sınırları içinde ve Ukrayna topraklarını savunmak için kullanılması gerektiğini ifade etti.

Geri Dön 29 Ağustos 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN