Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Kasım 2022 Salı

Memurlara 10 bin avroya varan yardım

Eyaletler, öğretmen, yargı mensubu ve polis gibi 1,7 milyona yakın devlet memurun faydalanacağı yardımlar vermeye hazırlanıyor. 

Baden-Württemberg ve Kuzey Ren-Vestfalya'da aile yardımlarının 1 Aralık'tan itibaren artırılması, güneybatıda ise geriye dönük olarak 3 yıl boyunca tazminat verilmesi planlanıyor. Yardımların yaşanılan bölgeye ve çocuk sayısına bağlı olarak bunun 7 bin 200 avroya kadar çıkması bekleniyor. 

Rheinische Post’ta yer alan habere göre Kuzey Ren-Vestfalya'da geriye dönük olarak tek çocuklu hanelere on bir ay için 4 bin 550, iki çocuklu ailelere 10 bin 170 avroya yakın devlet desteği verilmesi planlanıyor. Berlin’de 1 Aralık’tan itibaren yardımlara zam yapılacağı ancak geriye dönük ve ek ödemeler yapılmayacağı bildirildi. Bavyera hükûmeti ise henüz yardım oranlarında fikir birliğine varılamadığını bildirdi.

Geri Dön 29 Kasım 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN