Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Kasım 2023 Çarşamba

Mektuplar 17 yıl gecikmeyle teslim ediliyor

Wiesbaden'da, 2006-2007 yıllarına ait yüzlerce mektup bulundu. Posta İdaresi, mektupları 17 yıl gecikmeyle ve 'özür dileriz' notuyla adreslerine göndermeye başladı.

Posta İdaresi'nin Basın Sözcüsü Heinz-Jürgen Thomeczeck, mektupların Kastel'deki posta merkezinin bahçesinde, açılmamış hâlde bir karton kutu içinde bulunduğunu söyledi.

Mektupların hepsinin Wiesbaden ve Rheingau-Taunus bölgesini kapsayan 65 numaralı posta kodu bölgesindeki adreslere gönderildiğini belirten Thomeczeck, mektupların bulunduğu kutuyu posta merkezine kimin bıraktığının ve neden bu kadar sene sakladığının hâlâ belirsiz olduğunu söyledi.

Mektuplar, adreslerine teslim edilmeden önce, "Mektupları ancak şimdi teslim edebildiğimiz için özür dileriz" yazan resmi bir özür mektubu ile birlikte gönderiliyor.

Geri Dön 29 Kasım 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN