Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
01 Mart 2023 Çarşamba

Maske zorunluğunun kaldırılmasına tepki

Alman Hasta Koruma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Eugen Brysch Funke, bakım evlerinde ve kliniklerde çalışan hemşireler için maske takma zorunluluğunun kaldırılmasını eleştirdi.

Almanya’da bakım evlerinde ve kliniklerde çalışan hemşireler için maske takma zorunluluğunun kaldırılmasına Alman Hasta Koruma Vakfı’ndan tepki geldi. Medyaya açıklama yapan Alman Hasta Koruma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Eugen Brysch Funke, maske muafiyetiyle ilgili kararların tutarsız olduğunu ileri sürerek “Hasta yakınları için kurallar devam ederken, hemşireler için zorunlulukların kaldırılması saçmalık” diye konuştu. 

Brysch, bakım evi sakinlerinin yüksek risk grubuna dahil olduklarını söyleyerek özellikle bakım evlerinde kuralların personel için de devam etmesi gerektiğini savundu.

Geri Dön 01 Mart 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN