Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Mart 2024 Perşembe

Macron'un 'korkaklık' ifadesine tepki

SPD'li Savunma Bakanı Boris Pistorius, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un 'korkaklık' suçlamasına tepki gösterdi.

Almanya Savunma Bakanı Boris Pistorius, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Ukrayna'ya destek konusunda müttefiklerin 'korkak olmaması' gerektiğini belirten ifadelerine tepki gösterdi. Pistorius, meseleyi asker gönderme ya da cesaret meselesi olarak görmeyi reddederek, Ukrayna'ya olan desteğin bu tartışmalarla çözülemeyeceğini belirtti.

Macron, geçen hafta Batı'nın Ukrayna'ya askeri birlik göndermeye kapalı olmadığını ifade etmiş ve Avrupa'nın Ukrayna savaşında korkak olmaması gerektiğini vurgulamıştı. Bu açıklama Avrupa'da tartışma yaratmış, ancak çoğu Avrupalı ülke Ukrayna'ya asker gönderme fikrine sıcak bakmadıklarını ifade etmişti.

Fransız yetkililer, gönderilecek askerlerin doğrudan çatışma yerine mayın temizleme gibi görevlerde kullanılabileceğini öne sürdü.

Geri Dön 07 Mart 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN