Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Şubat 2023 Pazartesi

Maassen'ın ihracı isteniyor

CDU'lu siyasetçi Hans-Georg Maassen’ın bazı politikacıların ve gazetecilerin beyazları aşağı ırk görüp yerli Almanlara ırkçılık uyguladığını iddia etti. Maassen’ın partiden ihraç edilmesi talep edildi. 

Eski Anayasayı Koruma Dairesi Başkanı CDU'lu siyasetçi Hans-Georg Maassen’ın partisinden ihracı gündemde. Maassen, son yaptığı röportajda sağ popülist söylemde bulundu. 

CDU'lu siyasetçi, Yeşiller ve sol görüşlü kişilerin beyazları aşağı ırk gördüğünü ileri sürdü. Yerli Almanlara ırkçılık uygulandığını da savunan Maassen, bu durumdan bazı politikacıların ve gazetecilerin sorumlu olduğunu da iddialarına ekledi.  

Tagesschau’nun haberine göre Maassen, CDU Genel Sekreteri Mario Czaja'ya mektup yazarak iddiaları reddetti. Maassen, partisinin ilke ve düzenini ihlal etmek gibi bir ifadesinin olmadığını söyleyerek ihraç edilmesini gerektirecek bir durum olmadığını savundu. 

Geri Dön 13 Şubat 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN