Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Şubat 2023 Cumartesi

Lufthansa ve Eurowings uçuşları iptal ediyor: Gerekçe, personel eksiği

Alman havayolu şirketi Lufthansa personel eksikliği nedeniyle 34 bin uçuşu iptal etmeyi planlıyor. Aynı şekilde Lufthansa'nın yan kuruluşu Eurowings'te de uçuş iptalleri bekleniyor.

Lufthansa ve Eurowings uçuşları iptal ediyor: Gerekçe, personel eksiği

Bu, planlanan uçuşların yüzde 10’unun iptal edileceği anlamına geliyor. Lufthansa’nın yan kuruluşu Eurowings de aynı şekilde uçuş iptalleri olması durumunda bu sayının daha da artmasını bekliyor.

Lufthansa Sözcüsü, havalimanlarında, özellikle yer hizmetlerinde ve hava trafik kontrolünde personel eksikliği nedeniyle büyük aksaklıklar yaşandığına dikkat çekti.

Korona döneminde de işten çıkarmalar olmuştu

Korona salgını sırasında Lufthansa Grup tarafından yaklaşık 30 bin kişi işten çıkarılmış ve Alman devleti milyarlarca avro kredi vererek havayolu şirketini iflastan kurtarmak zorunda kalmıştı. Korona kısıtlamalarının kaldırılması ile seyahatler yine normale döndü ancak işten çıkarılan personelin yeri doldurulamadı. Lufthansa ve yan kuruluşu Eurowings, 2023'ün sonuna kadar 20 bin yeni personeli bünyesine katmayı planlıyor.

Geri Dön 18 Şubat 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN