Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Ekim 2022 Cuma

Lufthansa 1,1 milyar avro kâr açıkladı: Devlet yardımları geri ödenecek

Alman havayolu şirketi Lufthansa 1,1 milyar avro kâr açıkladı. Şirket, aldıkları devlet desteğini aralık ayı sonuna dek geri ödeyecek.

Lufthansa’nın gelirlerinde de büyük artış var. Gelirler temmuz-eylül ayları arasında önceki yılın aynı periyoduna göre yüzde 93 arttı ve 10,1 milyar avro oldu. Lufthansa CEO’su Carsten Spohr şöyle dedi:

Ne de olsa seyahat etme arzusu ve dolayısıyla hava yolculuğu talebi azalmadan devam ediyor.

Öte yandan şirket Avusturya ve Brüksel’de bulunan yan kuruluşları için aldıkları devlet yardımlarını aralık ayı sonuna kadar ödemek istiyor. Şirketten yapılan açıklama şöyle:

Avusturya Havayolları (Austrian Airlines), Avrupa havacılığındaki sayısız sistemik zorluğa rağmen, en iyi 3 aylık sonucu elde etti. Bu, iyi gelişmeler nedeniyle, yıl sonunda 300 milyon avroluk devlet yardımının kalan 210 milyon avrosunu tamamen geri ödeyebilecek.

Geri Dön 28 Ekim 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN