Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
22 Mart 2023 Çarşamba

Lindner yeni binadan vazgeçti

Federal Maliye Bakanı Christian Lindner, “Uygun fiyatlı konut eksikliği varken; kısıtlı alanların da yeni bakanlıklar için kullanmak pek mantıklı değil” diyerek kendi bakanlığı için yeni bina inşa projesinden vazgeçti.

Federal Maliye Bakanı Christian Lindner, 800 milyon avronun üzerine mal olması beklenen başbakanlığa ait yeni binalar yapılmasına karşı çıktı. Lindner, kendi bakanlığı için yeni bina inşa projesinden vazgeçtiğini duyurdu.

BILD'e konuşan FDP Genel Başkanı, “Uygun fiyatlı konut eksikliği varken; kısıtlı alanların da yeni bakanlıklar için kullanmak pek mantıklı değil. Borçtan kurtulmamız gerekiyor. Bu nedenle, arzu edilen ancak gerekli olmayan projelerden vazgeçmemiz gerektiğini düşünüyorum" dedi.

Geri Dön 22 Mart 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN