Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Aralık 2022 Cumartesi

Lindner yardımların azalacağı sinyalini verdi

Maliye Bakanı Christian Lindner, gelecek yıl çok büyük bir bütçe açığı beklendiğine işaret ederek “Gelecek yıl yeni yardımlar yapılması mümkün değil” dedi.

Federal Maliye Bakanı Christian Lindner, NOZ’e verdiği röportajda hükûmeti gelecek yıl çok büyük bir bütçe açığı beklediğine dikkat çekti. Bütçe sınırını daha fazla aşmak istemediğini söyleyen FDP’li Bakan, “Gelecek yıl yeni yardımlar yapılması mümkün değil. Hâlihazırda enerjide tavan fiyat (Preisbremsen) ve zorluk fonu (Härtefallhilfen) için gelecek yıllarda 200 milyar avroya kadar harcama yapılacak. Ayrıca 2024 yılına kadar vatandaşa 50 milyar avroluk vergi indirimi sağlandı” diye konuştu. 

Almanya’nın genel anlamda fakirleştiğini ifade eden Lindner, "Ülkedeki sosyal refahı yeniden güçlendirmeyi ve rekabet gücünü artırmayı hedefliyoruz. Bunun için dağıtımdan önce üretime odaklanmalıyız” dedi. 

Geri Dön 24 Aralık 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN