Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Haziran 2023 Salı

Lauterbach'tan organ bağışı çağrısı

Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, "Ölen bir kişinin sağlıklı organlarının yakılmasının hiçbir anlamı yok" diyerek organ bağışı çağrısında bulundu.

Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, Organ Bağışı Günü'nde Düsseldorf'da konuştu. "İnsan hayatı söz konusuysa, ölen bir kişinin sağlıklı organlarının yakılmasının hiçbir anlamı yok. Almanya'da 8 bin 500 kişi organ nakli bekliyor" diyen Lauterbach, organ bağışı çağrısına bulundu.

Laumann: Yüzde 80 organ bağışını destekliyor 

Çözümün Federal Meclis'ten geçtiğini savunan Kuzey Ren Vestfalya Sağlık Bakanı Karl Josef Laumann ise, Sağlık Eğitim Merkezi tarafından yapılan anketlere işaret ederek, Almanya'da yaşayanların yüzde 80'inin organ bağışını desteklediğini söyledi. Laumann, "Bu potansiyelin kullanılmaması siyasi bir başarısızlık" diye konuştu.

 

Geri Dön 06 Haziran 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN