Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Eylül 2022 Cumartesi

Lauterbach Oktoberfest’i eleştirdi

SPD’li Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, "Bir bardak bira için yaklaşık 15 avro alırsanız, ziyaretçilere ücretsiz bir test de sunabileceğinizi düşünüyorum" diyerek Oktoberfest’i eleştirdi.

Lauterbach Oktoberfest’i eleştirdi

Federal Sağlık Bakanı Karl Lauterbach (SPD), Oktoberfest'te ücretsiz korona testi sunulmasını isterdi. Passauer Neue Presse’ye konuşan SPD’li Bakan, "Bir bardak bira için yaklaşık 15 avro alırsanız, ziyaretçilere ücretsiz bir test de sunabileceğinizi düşünüyorum. Bu, Almanya’nın ötesinde de fark edilecek bir dayanışma hareketi olurdu” dedi. Lauterbach, Oktoberfest'e davet edildiğini ancak gitmediği söyledi. Lauterbach, “Herkese girişte ücretsiz bir test sunulsaydı gitmeyi düşünebilirdim” dedi.

Çok sayıda uzman, Oktorberfest sonrası bir koronavirüs dalgası bekliyor. En son Abensberg'deki Gillamoos halk festivallinden sonra vakalar düzenli olarak 1000'e yükselmişti. Lauterbach, bu nedenle dünyanın en büyük halk festivalinde vatandaşları dikkatli olmaya çağırıyor. Lauterbach, “Özellikle hasta olanlara ziyareti kesinlikle önermiyorum” dedi.

Geri Dön 24 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN