Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
02 Şubat 2023 Perşembe

Lauterbach günah çıkardı

Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, korona salgınının ilk yıllarında okul ve kreşlerin kapatılmasının büyük bir hata olduğunu itiraf etti.

Lauterbach günah çıkardı

SPD’li Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, katıldığı ARD yayınında öz eleştiri yaptı, “Okulların ve kreşlerin kapatılması büyük bir hataydı” dedi. Salgın döneminde kapanma kararının bilim insanlarının tavsiyeleri doğrultusunda alındığını hatırlatan Sağlık Bakanı, “O dönemde virüs hakkında çok az şey biliyorduk. Bilim insanlarının varsayımlarıyla hareket ettik, geriye dönüp bakınca yanıldığımızı kabul ediyorum” diye konuştu.

Salgının başladığı yıllarda CDU’lu Jens Spahn Sağlık Bakanlığı görevini yürütüyordu. Lauterbach ise o dönem SPD’nin sağlık uzmanı olarak alınan kararlarda önemli rol oynamıştı.

Geri Dön 02 Şubat 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN