Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Ekim 2023 Pazartesi

'Last Generation' tazminat ödeyebilir

Lufthansa'nın yan kuruluşu Eurowings, uçuş engelleme eylemleri nedeniyle ‘Son Nesil’ aktivist grubundan tazminat talep ediyor. 

MDR’nin haberine göre Lufthansa'nın yan kuruluşu Eurowings, çevreci grup ‘Son Nesil’den  tazminat talep ediyor. Çevre sorunlarına dikkat çekmek için yol kapatma eylemleri ile tanınan aktivist grup, daha önce birçok havaalanında blokaj eylemlerinde bulunmuştu. 

Lufthansa sözcüsünün açıklamasına göre Berlin, Düsseldorf ve Hamburg havalimanlarındaki eylemlerden kaynaklanan maddi zararlar eylemcilerden talep edilecek. Açıklamaya göre havayolu şirketi altı aktivistten 120 bin avro talep ediyor. Ekim ayının ortasına kadar ödeme için süre verdiğini açıklayan şirket, ödemenin yapılmaması durumunda gruba dava açılacağını duyurdu.

Geri Dön 09 Ekim 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN