Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Kasım 2023 Pazartesi

Kurtçuklar 'yalnız ölümü' ortaya çıkardı

Almanya'nın Dortmund kentinde bir apartman bloğunu kurtçuklar istila etti. Kurtçukların nedeninin üçüncü katta bulunan bir ceset olduğu ortaya çıktı.

Apartman sakinlerinden Anja Rauscher, Ruhr Nachrichten gazetesine yaptığı açıklamada, "İlk başta sadece bir kurtçuk gördük. Sonra sayı artmaya başladı. Abajurlarda, yastık altlarında her yerdelerdi. Nereden geldiklerini anlayamadık" dedi. Apartman sakinleri açık alanları kapatmaya çalışsalar da kurtçukları durduramadılar. Kurtçuklar kısa sürede tüm apartmanı istila etti.

Cumartesi akşamı bir komşu, dairesinde kurtçuklar bulduğunu fark ederek acil servisi aradı. Kısa bir süre sonra polis, üçüncü katta bir ceset bulunduğunu doğruladı. Ölen kişinin bakıma muhtaç bir adam olduğu söyleniyor.

Cesedin bulunmasından üç gün sonra bile kurtçuklar apartmanın her yerindeydi. Bir polis memuru, apartmanda acil temizlik yapılması gerektiğini söyledi. Apartmanda temizlik çalışmaları başlatıldı. Bir haşere kontrolörü çağrıldı.

Geri Dön 13 Kasım 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN