Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Şubat 2024 Perşembe

Kubicki: Böyle giderse Almanya sosyal olarak parçalanacak

İş dünyasının Başbakan Olaf Scholz'a yönelik kaleme aldığı 'ekonomik uyanış' adlı uyarı mektubuna, FDP'li Wolfgang Kubicki destek verdi.

Almanya'da iş dünyası, Başbakan Olaf Scholz'a yönelik bir 'ekonomik uyanış' mektubu kaleme aldı. Alman İşveren Sendikaları Konfederasyonu, Alman Sanayi Birliği, Alman Ticaret ve Sanayi Odası ve Alman Perakendeciler Birliği başkanlarının imzaladığı mektupta, ülkedeki ekonomik ve siyasi belirsizliklerin şirketler arasında hayal kırıklığı ve belirsizlik yarattığı belirtildi. Mektupta, Almanya'nın cazibesinin azaldığı, sanayi üretiminin yurt dışına kaydırılmasının arttığı ifade edildi.

Mektuba destek ise FDP Başkan Yardımcısı Wolfgang Kubicki'den geldi. Kubicki, Başbakan Scholz'a acilen 'Agenda 2030' adlı bir plan sunması ve hükûmetin rotasını düzeltmesi çağrısında bulundu. Kubicki, aksi takdirde Almanya'nın derin bir ekonomik durgunluğa ve sosyal parçalanmaya sürüklenebileceği uyarısında bulundu.

 

Geri Dön 01 Şubat 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN