Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Ocak 2024 Cumartesi

Kreşte 'mastürbasyon' odası

Almanya'nın Kerpen şehrindeki bir kreş, çocukların kendi cinsel keşiflerini yapmaları için 'mastürbasyon alanı' uygulamasını başlattı.

Kuzey Ren Vestfelya eyaletindeki kreş, bu odaların çocuklara 'bireysel olarak fiziksel keşiflerde bulunmaları ve ihtiyaçlarına uygun şekilde tatmin olmaları için korunaklı bir alan' sunduğunu savunuyor.

Belediyenin amacı 'kreşlerde cinsellik konusunda farkındalık' yaratmak

Ancak Kerpen Belediyesi, kavramın 'yanlış anlaşılmış olabileceğini' belirtti ve Kasım 2023'te bu kavrmın internetten kaldırıldığını, o tarihten bu yana revize edildiğini ifade etti. Belediye, amacın kentteki tüm kreşlerde cinsellik konusunda farkındalık yaratmak olduğunu söyledi.

Geri Dön 13 Ocak 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN