Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
18 Ekim 2022 Salı

Koronavirüse yakalanan 10 kişiden 1’i işe gitmeye devam ediyor

Sağlık sigortası şirketi Pronova BKK tarafından yapılan bir araştırma, Almanya’da her 10  kişiden biri koronavirüs testinin pozitif olmasına rağmen işe gittiğini ortaya koydu.

Enfekte olmasına rağmen işe gidenlerin çoğu hastalığı hafif atlattığını söylüyor. Hasta olanların yüzde 17’si ise evden çalışıyor. Yüzde 33’ü ise tamamen iyileşene kadar dinlenmeyi tercih ediyor. Ankete katılanların yüzde 16'sı ise daha önce hiç koronavirüse yakalanmamış. 

Konuyla ilgili görüş bildiren doktorlar ise özellikle bulaşıcı hastalıklarda kesinlikle evde kalınması ve dinlenilmesi gerektiğine dikkat çekiyor. Yapılan açıklamada, “Viral enfeksiyonları yeterince iyileşmeden, çalışarak, ayakta atlatmak doğru değil. Bu hastalıklar, kalbe ya da diğer organlara da zarar verebilir. Ayrıca bulaşma riski nedeniyle iş ortamındaki diğer sağlıklı insanlar riske atılmamalı” denildi.

Geri Dön 18 Ekim 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN