Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Mart 2023 Cumartesi

Korkutan ‘kene’ uyarısı

Robert Koch Enstitüsü, Bavyera ve Saksonya-Anhalt eyaletleri ve ülke genelinde 180 ilçe için kene uyarısı yaptı.

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte kenelerin ortaya çıkmaya başlamasının ardından Robert Koch Enstitüsü’den (RKI) kritik uyarı geldi. Enstitü tarafından yayımlanan raporlara göre, Bavyera ve Saksonya-Anhalt eyaletleri ve ülke genelinde 180 ilçe riskli alan olarak ilan edildi. 

Uzmanlar özellikle 60 yaş ve üzerindekiler için uyarıda bulunurken Daimi Aşılama Komisyonu (STIKO), riskli bölgelerde yaşayanlar için TBE aşısı yapılmasını önerdi.

RKI verilerinde 2022’deki vakaların bir önceki yıla göre yüzde 30 arttığı ve iki kişinin hayatını kaybettiği bilgisi de yer aldı.

Geri Dön 04 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN