Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Nisan 2024 Pazartesi

Köpeğin havlaması ailenin canını kurtardı

Hessen'de bir ev yangınında, bir köpeğin havlaması sayesinde bir aile felaketten kurtuldu.

Olay, cumartesi sabahı saat 01.40 civarında Hofbieber bölgesindeki bir müstakil evde meydana geldi. Ev sahipleri, 59 ve 67 yaşlarındaki çift, köpeklerinin havlamasıyla uyandı ve yangından kaçtı.

Yangın, evin bodrum katındaki mutfakta başladı ve kısa sürede dış cepheden çatıya kadar yayıldı. Ancak ev sakinleri, ev sahibinin hafif duman zehirlenmesi yaşamasına rağmen, yangından zarar görmeden kurtulmayı başardı. Tahmini maddi hasar ise 250 bin avro civarında.

Yangının neden çıktığı henüz belirsizliğini korurken, Fulda'daki kriminal soruşturma departmanı olayla ilgili incelemesini sürdürüyor ve yangın mahalline geçici olarak el koydu.

Geri Dön 15 Nisan 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN