Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
31 Mart 2023 Cuma

Koalisyon kafaları karıştırdı: 30 saatlik toplantıda ne konuşuldu?

Yapılam bir ankete göre, Almanlar 30 saatlik ‘yenilenebilir enerji’ toplantısından bir anlam çıkaramadı.

Almanya’da koalisyon, 30 saatlik bir görüşmenin ardından dün ‘yenilenebilir enerjili ısıtma sistemi, demir yolları ağı örülmesi ve yeni otoyollar yapılması, 2035 yılından sonra da ‘E-Yakıt’ tüketimli yeni araçların trafiğe çıkmasına izin verilmesi’ konularında uzlaşı sağladı.

N-tv tarafından yapılan ankete katılanların yüzde 87'si; FDP, SPD ve Yeşiller'in 30 saatlik görüşmede, gerçekte ne hakkında tartıştıklarını anlamadıklarını söyledi.

SPD: Otobanları kırmızıya mı boyayalım?

Katıldığı ZDF yayınında konuşan SPD Genel Sekreteri Kevin Kühnert, koalisyon görüşmeleri sonrası açıklanan karar metninde SPD’nin, FDP ve Yeşiller Partisi’nin gölgesinde kaldığı eleştirilere yanıt verdi. Kühnert, “Ne yapmalıyız? Kararların bir SPD projesi olduğunu göstermek için otobanları kırmızıya mı boyayalım?” dedi.

Geri Dön 31 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN